Okładki drewniane na menu, karty dań - przeznaczenie

Stabilne i niezwykle nowoczesne drewniane oprawy menu to świetna alternatywa dla klasycznych kart. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości i przyciągać uwagę, ten produkt jest dla Ciebie. W takim połączeniu drewna oraz ramy z tworzywa sztucznego bez problemu wyeksponujesz swoje logo czy aktualne promocje, by zachęcić klienta do zakupu. Oprawa menu sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym – dzięki swojemu stylowi dobrze dopasuje się do restauracji, kawiarni czy baru. Można wykorzystać je nie tylko do jadłospisu, ale też wyeksponować kartę win. Można zakupić je pojedynczo lub w zestawie 20 sztuk zapakowanych w eleganckie, drewniane pudełko, które będzie dobrze wyglądało na przykład na ladzie.

Wykonanie

Rama wykonana z tworzywa sztucznego z ozdobną drewnianą listwą. Obszyta jest ciemną nicią zwiększającą żywotność produktu. Posiada antyrefleksyjne okno, w którym można umieścić napis „Menu” lub logo lokalu. Na rogach umieszczone zostały dodatkowo trzy złote pinezki umieszczone na listwie, trwale dopinają całość. Dzięki nim można dodawać lub wyjmować wkładki wewnętrzne. Do każdego produktu dodana jest jedna podwójna wkładka mieszcząca cztery kartki A4. Jeżeli tyle nie wystarczy, w ofercie BlackDecor jest możliwość dokupienia dodatkowych wkładek o danym rozmiarze.

Design

Główną zaletą okładek kolekcji „Wood Range” jest ich uniwersalność. Przy odpowiednim dobraniu kolorystyki oraz grafiki w ramie możemy dopasować produkt do każdego rodzaju lokalu – eleganckiej restauracji czy industrialnego baru. Przy tych okładkach wyobraźnia nie zna granic, a grafiki w ramie możemy zmieniać tak często, jak tylko chcemy. Dostępny w kilku różnych kolorach ram – czarne, granatowe, bordowe oraz brązowe. Dwa rozmiary okładek dają dodatkowe pole do popisu – produkty dostępne w rozmiarach A4 oraz A5. Produkt wodoodporny, więc bez problemu można go używać nie tylko wewnątrz lokalu, ale i na zewnątrz. Bez żadnych obaw o zalanie czy pobrudzenie produktu – wystarczy wytrzeć.