Okładki basic na menu, karty dań - klasyczne okładki na menu

Kolekcja „Basic” jest jedną z najpopularniejszych wzorów na rynku gastronomicznym. Znajdziesz w niej oprawy menu w dwóch wielkościach sprzedawane osobno lub w zestawach, kartę win oraz płatnik. Całość stworzy elegancki i klasyczny komplet dopasowany do potrzeb lokalu gastronomicznego. Kolekcja przeznaczona do całej branży gastronomicznej oraz hotelarskiej. Będzie dobrym elementem zarówno wykwintnej restauracji, jak i prostej kawiarni. Okładki menu z serii „Basic” doskonale zabezpieczą jadłospis przed zalaniem czy pobrudzeniem. Wystarczy przetrzeć cały brud, aby oprawy wyglądały jak nowe.

Jakość w dobrej cenie

Stworzone z twardego materiału PVC, odpornego na ścieranie oraz różne temperatury. Dzięki temu produkt służy nam przez długie lata i nie niszczeje. W pełni wodoodporny z wysoką odpornością na ciśnienie wody, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Prosty wzór dostępny w dwóch kolorach ze złotymi elementami nadającymi klasyczny wygląd. Są to napis „Menu” wytłoczony w górnej części produktu oraz metalowe nakładki na narożnikach, które dodatkowo wzmacniają całą oprawę menu i sprawia, że jest ona elegancko wykończona.

Design

Klasyka i prostota to cechy dominujące kolekcji „Basic”. Oprawy nie wyginają się i spokojnie można je postawić na stole, by przyciągnąć uwagę klientów. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu i dwóch kolorach – czarnym i czerwonym. W każdej oprawie menu dołączone są cztery wkładki do umieszczenia jadłospisu, zamocowane na stałe. Zmieści się w nich osiem stron menu o odpowiedniej wielkości. Osobna karta win może być ciekawym dodatkiem do standardowego menu – sprawdzi się to najbardziej w eleganckich restauracjach z szerokim wyborem win. Płatnik kelnerski również został zaprojektowany tak, aby pasował do całości i dawał możliwość odpowiedniego pobrania opłaty od klienta. Kolejnym ważnym elementem tej kolekcji są rozmiary okładek – klasyczna A4 oraz mniejsza A5. Wielkość można dostosować do potrzeb i wielkości menu. Całość tworzy świetnie pasujący do siebie komplet i będzie ważnym elementem każdego lokalu.