Podkładki, oprawy na menu, karty dań – Artykuły do prezentacji menu

Kategoria zawiera zbiór kilku rodzajów produktów, które przydadzą się osobom prowadzącym lokale gastronomiczne oraz hotele. Podkładki zabezpieczają stoły przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, ponadto wyglądają bardzo estetycznie. Odporne na ścieranie i zarysowania. Oprawy na menu to ciekawa alternatywa dla klasycznych kart, zaprojektowane w kilku wariantach. Postawione na stole kawiarni, baru czy restauracji będą przyciągały wzrok klienta i zachęcały go do zamówienia. W tej kategorii znajdziesz również kilka innych alternatyw urozmaicających styl.

Wykonanie

Podkładki wykonane ze skóry są w pełni wodoodporne i zabezpieczone przed wywijaniem się. Posiadają ciekawą, miłą w dotyku strukturę. Nie ślizgają się po stole. Podkładki na menu natomiast różnią się nieco od standardowych. Posiadają wytrzymałe ramy oraz okładki z właściwościami antyrefleksyjnymi, w które wkładane są kartki z jadłospisem. W ofercie znajdziesz ciekawy model zapinany na boczne zatrzaski, który w nowoczesny sposób będzie eksponował menu. Do wyboru różne modele ram menu – wersje stojące, sprawdzające się w lokalach z mniejszymi stolikami gdzie każda dodatkowa przestrzeń jest ważna, oraz wersje leżące, które mogą być również formą ozdoby leżącej na stoliku przy gościach.

Design

Podkładki oraz ramy na menu pozwalają nam puścić wodze fantazji i zaprojektować swoje własne, niepowtarzalne menu. Mogą służyć również jako informator dla klientów. Świetnie prezentują się na stolikach, dopełniając wystój. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, ciemnych i stonowanych odcieniach. Kupno takiej ramy menu to dobry pomysł na wyeksponowanie krótkiego i treściwego menu. Sprawdzi się także jako informator dla gości, pokazując ciekawe promocje czy danie dnia. Jednostronne podkładki elegancko wyglądają na stole i przyciągają wzrok. Podkładki na stoliki będą dobrym dopełnieniem wystroju, zapobiegną też jego niszczeniu, odparzeniu i porysowaniu.

Okładki na menu, karty dań dla restauracji

Wybór oprawy menu jest niezwykle istotną kwestią, gdyż menu jest wizytówką każdej restauracji, stanowi początek relacji z klientem. Naszym odbiorcom proponujemy karty menu w szerokiej ofercie pod względem kolorystyki, materiału, faktury oraz wielkości. Wybór jest naprawdę trudny, najistotniejsze jest, aby karta odzwierciedlała charakter restauracji. Dlatego też proponujemy tradycyjne okładki menu, które cieszą się nieustannym zainteresowaniem. Jeżeli wybierzemy kartę z owalnym bokiem bądź ozdobnymi rogami czy też fakturą przypominającą wypustki – otrzymamy oryginalny produkt. W sytuacji, gdy żyjemy proekologicznie, powinniśmy sięgnąć po okładki menu wykonane z recyklingu.

Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest okładka. Musi być łatwy w utrzymaniu czystości oraz trwały. Kolor powinien pasować do wystroju wnętrza, współgrać z całością. Kształt, wielkość zależny jest od ilości miejsca, jakie posiadamy. Wiele dostępnych opraw jest stabilnych, co oznacza, że możemy je postawić w pionie, dzięki czemu są bardziej na widoku.

Tradycyjne okładki na menu

W restauracjach najczęściej spotykamy tradycyjne karty menu, wykonane ze skóry ekologicznej, charakterystyczny napis oraz dodatkowo wzmocnione rogi metalowymi elementami. Okładki menu marki Securit, pomimo iż prezentują tradycyjny wygląd, wykonane są z najwyższej jakości produktów z dbałością o najmniejsze detale, które decydują o odbiorze całości.

Nowoczesne karty menu

Producenci, szukając nowych wzorów produktów, sięgają po materiały, które nie były do tej pory wykorzystywane w produkcji kart menu. Coraz częściej możemy spotkać okładki menu wykonane z korka, drewna czy tektury. Menu w formie gazety, dlaczego nie. Liczy się oryginalność, klienci to doceniają. Wygląd karty musi współgrać z zawartością. Pierwsze wrażenie jest niezapomniane.

Naturalne karty menu

Idealne okładki na menu do restauracji wegańskich, wegetariańskich, ekologicznych to okładki wykonane w 100% z recyklingu. Subtelny wygląd, naturalne kolory. W ofercie marki Securit dostępne są produkty, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.