Stojaki stołowe na menu

Stojaki stołowe, oprawy na menu, karty dań – stołowe karty menu

W lokalach gastronomicznych z obsługą kelnerską najczęściej spotykaną formą prezentacji jadłospisu są stojaki stołowe na menu. Ich różne formy sprawiają, że wpasują się do każdego lokalu. W zależności od modelu można w nich umieścić jedną lub dwie strony w dopasowanym formacie. Stojaki mogą służyć nie tylko do prezentacji menu, ale także do dania dnia lub promocji, tak by zachęcić klienta do większego zamówienia. Będzie również dobrym informatorem, na przykład podając godziny otwarcia lub cennik lokalu.

Dwustronne stojaki na menu

Wykonanie stojaków zależy od danego modelu. W ofercie posiadamy standardowe akrylowe jedno oraz dwustronne lub nieco urozmaicone na metalowych lub drewnianych podstawach. Ciekawą propozycją mogą być również podświetlane oprawy, dobrze przyciągające wzrok. Akrylowe stojaki są najprostszą formą standardowego informatora, które skutecznie ochronią kartkę przed wilgocią czy zagięciami. Modele z metalowymi podstawami są nieco cięższe, co równa się większej stabilności. Podstawa produktu jest wykonana ze stali nierdzewnej, więc posłuży Ci przez długi czas. Stojaki z drewnianymi podstawami wyglądają najbardziej elegancko i mogą być częścią wystroju stolika.

Wybór stojaka na menu

Dzięki swojej różnorodności stojaki na menu wpasują się do każdego wnętrza. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Metalowe modele pięknie prezentują się w zimnych i minimalistycznych wnętrzach. Drewniane natomiast wpasują się ciepłe i przytulne lokale, w których będą dodatkową ozdobą. Świetnie spełnią swoją rolę także poza lokalem w cieplejsze dni, kiedy klienci wybierają jedzenie na zewnątrz. Mogą być świetną pomocą przy przyciągnięciu wzroku potencjalnego konsumenta. Jeżeli potrzebujesz czegoś bardziej wyszukanego, zdecydowanie świetnym pomysłem będą stojące oprawy na menu z podświetleniem, ładowane na zwykły kabel USB. Sprawi to, że Twój lokal wyróżni się poza wszystkie inne, skutecznie przyciągając wzrok potencjalnego klienta. Modele dostępne są w kilku kolorach oraz wielkościach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb.