Duże stojaki na menu

Duże stojaki - menu na zewnątrz, wolnostojące – stojak menu na zewnątrz

Stojaki przeznaczone są do eksponowania karty menu na zewnątrz lokalu. Zachęca to klientów do wejścia do lokalu i zapoznania się z kartą dań. Wiele formatów pozwala na dopasowanie stojaka do indywidualnych potrzeb danej firmy. W ofercie dostępne formaty zaczynające się od miejsca na jedną kartkę A4. Największy stojak obejmuje 8 kartek A4. Zaprojektowane tak, aby uchronić jadłospis przed czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie znajdziesz również modele podświetlane, które świetnie sprawdzą się podczas wieczorów. To nowoczesna propozycja na zachęcenie klienta do wejścia do środka lokalu. Przeznaczone dla lokali gastronomicznych takich jak restauracja czy kawiarnia, a także to ciekawy pomysł dla hoteli.

Jaki stojak na menu wybrać do restauracji

Stojaki menu zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz czy wiatr. Mocne postawy zapewniają o stabilności produktu, zabezpieczając go przed przewróceniem czy przestawieniem. Do podstaw mogą zostać dołączone nóżki, przez co zmiana miejsca produktu nie będzie uciążliwa. Menu umieszcza się w stojaku za pomocą magnesu lub ram. Stojaki posiadają system zamykania, przez co nikt obcy nie będzie miał dostępu do zmiany jadłospisu. Bardzo jasne diody LED są uruchamiane pilotem dodanym do zestawu. W naszej ofercie jest również specjalny powerbank, do którego można podpiąć stojak tak, aby podświetlenie nie musiało być podłączone bezpośrednio kablem do kontaktu. Najwyższej jakości wykonanie stojaków menu zapewnia nas o długiej żywotności produktu.

Rodzaje stojaków na menu

Stylowe, ale jednocześnie klasyczne wykonanie to podstawowe cechy zewnętrznych stojaków menu. Ich proste wykonanie sprawia, że wpasują się do każdego lokalu gastronomicznego oraz hotelu. Jednymi z największych zalet tego produktu jest kolorystyka, wytrzymała konstrukcja oraz podświetlenie. Stojaki występują w odcieniach czerni, szarości, złota czy różnych rodzajach drewna. Niektóre modele posiadają kolorowe podświetlanie LED, które zmienia się pilotem na wybrany kolor. To zdecydowanie wyróżnia nasze produkty od pozostałych.