Okładki NATURE na menu, karty dań – minimalistyczne karty menu

Okładki menu z kolekcji „Nature” przeznaczone są dla wszystkich lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, bary czy kawiarnie. Dobrze spełnią swoją funkcję także w hotelowych lokalach. Okładki dostępne są w trzech odcieniach oraz dwóch rozmiarach. Posiadają minimalistyczny, ale jednocześnie elegancki styl, dobrze leżą w dłoni co podnosi przyjemność użytkowania. Stonowane kolory produktu sprawiają, że jesteśmy w stanie dostosować go do każdego rodzaju lokalu. Oprawy są stabilne, więc bez problemu można je postawić na stoliku, przyciągając wzrok klienta.

Ekologiczne karty menu

Pokrowiec na menu został wykonany z naturalnego włókna z recyklingu. Jest ono w 100% wodoodporne. Dzięki temu doskonale zabezpieczy jadłospis przed zalaniem. Wykonany w minimalistycznym stylu. Okładka posiada nierówną, ale miękką strukturę. Elegancji dodaje delikatny napis menu doczepiony na ozdobnej, podwójnej listwie z boku produktu. W środek dodana jest jedna wkładka zamocowana ozdobną i mocną gumką, mieszcząca cztery strony A4 jadłospisu. Jeżeli posiadasz bardziej rozbudowane menu i uważasz, że to nie wystarczy, na naszej stronie znajdziesz dodatkowe wkładki do dokupienia osobno. Wkładki widnieją w kilku rozmiarach, dopasowane do potrzeb konsumenta.

Wygląd karty menu

Prosty, ale jednocześnie elegancki styl to cecha dominująca tej kolekcji. Wyglądające ponadczasowo, szczególnie dopasują się w stonowany, minimalistyczny wystrój. Zaprojektowane w trzech kolorach – beżowym, brązowym oraz czarnym. Oprawa menu posiada dwa rozmiary – standardowe A4 oraz A5. Dzięki temu można je dostosować do potrzeb każdego użytkownika. Właściwości wodoodporne oraz odporność na zarysowania daje nam gwarancję długoletniego użytkowania tego produktu. Dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć wodą z mydłem, by produkt cały czas wyglądał jak nowy i nie tracił swojego uroku. Jest to ważne, ponieważ produkt jest narażony na częste zabrudzenia przez kontakt z jedzeniem. Miła, miękka w dotyku struktura gwarantuje niezwykły komfort użytkowania.