polecane produkty

Jak stosować?

Stojak dla etykiet kredowych (i nie tylko) to uniwersalna propozycja producenta Securit. Produkt służy do eksponowania etykiet lub kartek z ważnymi informacjami. Użycie go jest bardzo proste. Zapisz na etykiecie kredowej istotny dla Ciebie komunikat i umocuj ją w przeznaczonym do tego miejscu, a następnie ustaw go tam, gdzie potrzebujesz.

Gdzie znajdzie zastosowanie?

Ze względu na swoją uniwersalność możesz użyć stojaka w dowolnym miejscu. Sprawdzi się w sklepach i lokalach gastronomicznych, laby wyróżnić cenę danego dania lub drinka, można zapisać promocję lub danie dnia. Znudziły Ci się standardowe napisy „rezerwacja”? Zapisz je na etykiecie kredowej i zaskocz swoich gości. Możesz postawić produkt w domu, w biurze i w każdym lokalu usługowym.

Wykonanie i design

Stojak producenta Securit wykonany jest drewna, które perfekcyjnie tworzy całość z etykietą. Produkt można bez obaw postawić przy jedzeniu, gdyż jest nieszkodliwy dla zdrowia. Standardowa, ale i nowoczesna forma to ogromna zaleta tego produktu, ponieważ stojak będzie dobrze wyglądać w dosłownie każdym miejscu. Jego celem jest wyeksponowanie etykiety, która przyciąga uwagę, więc drewniana podstawka doskonale sprawdzi się w tej roli.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 9x10,5x2,5 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: 6 drewnianych podstawek, 6 etykiet kredowych A7, 1 pisak kredowy

TAG-HLD-TE
10 Przedmioty