Must have w gastronomii - stojaki na menu 

Znudziło Ci się wywieszanie kartek z informacjami? Przyciągnij uwagę swoich klientów i zapisuj, na nowoczesnej mini tabliczce kredowej na sztaludze, promocje i inne komunikaty dla klientów. Mini tabliczki idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie lady barowej, czy stołów w restauracji. Mini tablica kredowa w artystycznym wydaniu to nowoczesna i niezwykle oryginalna ozdoba Twojego lokalu. Mimo nietypowego kształtu, produkt pasuje do każdego wnętrza. Sztalugowe, czarne tabliczki kredowe w wersji mini dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych sztalug. Zostaw marker na stoliku, aby Twoi goście w trakcie oczekiwania na posiłek mogli stworzyć coś ciekawego. W zestawie znajduje się jeden marker kredowy. Wejdź w zakładkę „markery kredowe” i wybierz więcej kolorów.

Bez ograniczeń - mini sztalugi kredowe

Ustaw produkt w poczekalni u lekarza i zostaw pisaki, aby oczekujący (szczególnie z dziećmi) mogli umilić sobie czas. Tablica znajdzie również zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Postaw mini tablicę na ladzie recepcyjnej i przywitaj swoich klientów miłym słowem. Tego typu tabliczka perfekcyjnie sprawdzi się w biurach. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

W Twoim domu

Wyróżnij się wśród innych i wybierz mini tabliczkę kredową na sztaludze. Zapisuj ważne informacje o treningu dziecka, wizycie u stomatologa czy ważnym zebraniu. Postaw ją w kuchni, aby zrobić listę zakupów, zapisz przepis od koleżanki. Umieść produkt w sypialni lub w pokoju dziecka i narysuj coś miłego co ujrzą Twoi domownicy zaraz po przebudzeniu. Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Produkt idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrze, wygląda niesamowicie wśród kwiatów, ramek na zdjęcia czy innych ozdób.