polecane produkty

Koniecznie w gastronomii

Nie chcesz wywieszać już komunikatów na zwykłych kartkach? Przyciągnij uwagę swoich klientów i zapisuj na nowoczesnej tabliczce promocje i inne komunikaty dla klientów Produkt kredowy to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Produkt wkomponuje się w każde wnętrze - pasuje do eleganckiej restauracji, jak i nowoczesnego klubu. Zostaw marker na stoliku, aby Twoi goście w trakcie oczekiwania na posiłek mogli stworzyć coś ciekawego. Wejdź w zakładkę „pisaki kredowe” i wybierz ulubione kolory.

W lokalach usługowych

Ustaw produkt w poczekalni u lekarza i zostaw pisaki, aby oczekujący (szczególnie z dziećmi) mogli umilić sobie czas. Tablica znajdzie również zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Tego typu tabliczka perfekcyjnie sprawdzi się w biurach. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

W Twoim domu

Zapisuj ważne informacje o treningu dziecka, wizycie u stomatologa czy ważnym zebraniu. Postaw ją w kuchni, aby zrobić listę zakupów, zapisz przepis od koleżanki. Umieść produkt w sypialni lub w pokoju dziecka. Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Produkt idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrze, wygląda niesamowicie wśród kwiatów, ramek na zdjęcia czy innych ozdób.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 35,5x21,8x18 cm
  • waga: 0,3 kg

JUN-M-A4
9 Przedmioty