Sztalugi drewniane na tablice kredowe

Przeznaczenie sztalug

Sztaluga jest niezbędnym wyposażeniem pracowni każdego malarza – profesjonalnego i amatora. Jest to rodzaj stojaka, dzięki któremu można regulować wysokość i pochylenie podobrazia. Można dopasować wysokość do pozycji siedzącej jak i stojącej. Każdy artysta zdecydowanie powinien posiadać ten produkt. Sztaluga jest idealną podstawą dla tablicy kredowej, która prezentuje się na niej perfekcyjnie. Te dwa elementy komponują się w całość, więc można wykorzystać je w wielu miejscach.

Świetnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, czy salonach fryzjerskich, pełniąc rolę potykacza i „żywego” plakatu. Ustaw tablicę na wysokości wzroku przechodniów, aby przyciągnąć ich wagę. Postaw ją w środku restauracji lub kawiarni i zapisz promocję na dany dzień, hasło do wi-fi, nazwy profili w mediach społecznościowych, albo po prostu życz gościom smacznego. Tablica kredowa na pięknej sztaludze nie tylko będzie się pięknie prezentowała, ale również zapewni funkcjonalność i efektywną reklamę Twojego biznesu.

Gdzie jeszcze można wykorzystać?

Sztaluga z tablicą będzie rewelacyjną ozdobą na imprezach typu wesele, wieczór kawalerski lub panieński, chrzciny, osiemnastki itp. Wybór kolorów pisaków kredowych jest naprawdę szeroki, więc można stworzyć spersonalizowaną treść w formie napisów i rysunków. Taka forma posłuży Ci jako przywitanie gości, np.: „Agnieszka i Paweł, 10.07.2020, życzymy udanej zabawy”. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia. Możliwości jest nieskończenie wiele. Natomiast jeśli nie masz pomysłu co narysować, skorzystaj z gotowych szablonów, które znajdziesz w naszej ofercie.

Design, wyjątkowe drewniane sztalugi na tablice kredowe

Lakierowane drewniane sztalugi marki Securit są precyzyjnie wykonane. Dostępne są w dwóch modelach, w wersji z trzema i czterema nogami, dzięki czemu są wyjątkowo stabilne. Możesz wybrać jeden z kilku kolorów, które na pewno wpasuje się w Twój wystrój – klasyczny, nowoczesny, rustykalny, a nawet glamour. Produkt wkomponuje się nie tylko w lokale usługowe, ale będzie świetnie wyglądać w Twoim mieszkaniu.