polecane produkty

Przeznaczenie

Sztaluga jest niezbędnym wyposażeniem pracowni każdego malarza – profesjonalnego i amatora. Jest to rodzaj stojaka, dzięki któremu można regulować wysokość i pochylenie podobrazia. Można dopasować wysokość do pozycji siedzącej jak i stojącej. Każdy artysta powinien mieć ten produkt. Sztaluga jest idealną podstawą dla tablicy kredowej, która prezentuje się na niej perfekcyjnie. Te dwa elementy komponują się w całość, więc można wykorzystać je w wielu miejscach. Świetnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, np. może pełnić rolę potykacza. Ustaw tablicę na wysokości wzroku przechodniów, aby przyciągnąć ich wagę. Postaw ją w środku restauracji lub kawiarni i zapisz promocję na dany dzień, hasło do wi-fi, nazwy profili w mediach społecznościowych, albo po prostu życz gościom smacznego.

Gdzie jeszcze można wykorzystać?

Sztaluga z tablicą będzie rewelacyjną ozdobą na imprezach typu wesele, wieczór kawalerski lub panieński, chrzciny, osiemnastki itp. Wybór kolorów pisaków kredowych jest naprawdę szeroki, więc można stworzyć spersonalizowaną treść w formie napisów i rysunków. Taka forma posłuży Ci jako przywitanie gości, np.: „Agnieszka i Paweł, 10.07.2020, życzymy udanej zabawy”. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia. Możliwości jest nieskończenie wiele. Natomiast jeśli nie masz pomysłu co narysować, skorzystaj z gotowych szablonów, które znajdziesz w naszej ofercie.

Design

Trójnoga sztaluga marki Securit jest stabilna i precyzyjnie wykonana. Jednolity, czarny kolor wpasuje się w każdy wystrój – klasyczny, nowoczesny, rustykalny, a nawet glamour. Produkt wkomponuje się nie tylko w lokale usługowe, ale będzie świetnie wyglądać w Twoim mieszkaniu.

Tablice kredowe, które pasują do sztalugi to:

WBW-TE-20-24, WBW-TE-20-40, WBW-TE-30-40, WBW-TE-40-60, WBW-TE-60-80

Parametry techniczne:

  • wymiary: 165x61x63 cm
  • waga 3,4 kg
  • kolor: ciemne drewno

EZL-M-165
100 Przedmioty