Zastosowanie stojących wielofunkcyjnych tablic kredowych

Kredowe tablice wielofunkcyjne to niezwykle funkcjonalny system wielopłytowy z kolorowymi ramami z polipropylenu, dostępny w trzech kolorach – czarnym, srebrnym i białym. Produkt służy jako powierzchnia do przekazywania różnych komunikatów, ale również pełni funkcję stojącego baneru 3D, czy ogrodzenia ogródka restauracyjnego. Tablice stojące kredowe wykorzystywane są nie tylko przez lokale gastronomiczne w celu zapisania np. dania dnia, ale chętnie używają go właściciele salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Multiboard sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz pozostać zauważony już przed wejściem do Twojego lokalu usługowego. Produkt może stać na zewnątrz, gdyż jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe i zarysowania. Idealnie gładka powierzchnia tablicy posłuży do tworzenia treści, które będą zaproszeniem do Twojego lokalu.

Potykacze typu multiboard można również wykorzystać na imprezach typu wesele, piknik firmowy, czy większych imprezach masowych. Spersonalizuj treść i ustaw tablice wzdłuż wejścia, tak aby witać swoich gości w niezapomniany sposób. Aby napis był perfekcyjny użyj gotowych szablonów, które ułatwią Ci wykonanie idealnych napisów i rysunków.

Design i wykonanie - idealne do lokalu gastronomicznego, szkoły i kawiarni

Tablice kredowe typu multiboard to niezwykle nowoczesne rozwiązanie. Produkt jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w styl każdego lokalu gastronomicznego. Dzięki zewnętrznym tablicom typu multiboard, możesz stworzyć niezwykłe komunikaty i rysunki, które zachwycą Twoich gości. Stwórz niepowtarzalny klimat na wejściu Twojej kawiarni, lub postaw je przed Twoim foodtruckiem, na pewno nikt Cię nie pominie.

Tablice kredowe wielofunkcyjne są odporne na warunki atmosferyczne, na zarysowania, są łatwe do czyszczenia i posiadają wytrzymałe zawiasy z twardego nylonu. W każdym zestawie dołączone są gumowe narożniki ochronne. Dostępne są również dodatkowe nóżki, które zapewniają jeszcze większą stabilność tablic, takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku zaaranżowania tablic jako ogrodzenie ogródka barowego, czy restauracyjnego.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią.