polecane produkty

Do czego służy?

Jest to tablica wielofunkcyjna, jedna najbardziej wszechstronnych tablic na rynku. Pojedyncze szyldy można ze sobą łączyć i tworzyć unikatowe mini-ścianki. Ustaw je w linii prostej, stwórz trójkąt wokół drzewa lub ułóż dwie linie, które stworzą kąt prosty. Kombinacje są dowolne! Duża powierzchnia do pisania umożliwi Ci umieszczenie na produkcie nawet całego menu! Aby przyciągnąć uwagę narysuj coś, a jeśli nie masz pomysłu, użyj gotowych szablonów, które znajdziesz w naszej ofercie. Nie martw się warunkami pogodowymi, gdyż tablicom nie straszny deszcz czy wiatr. Jeśli natomiast obawiasz się, że woda spłucze treść multiboard’u i Twoje starania pójdą na marne, użyj wodoodpornych pisaków kredowych, które można zmyć wyłącznie płynem specjalnie do tego przeznaczonym.

Gdzie ją postawić?

Przede wszystkim w ogródkach przy Twoim lokalu. Często przed kawiarnią czy pubem nie ma zbyt wiele miejsca, a chciałbyś, aby goście mogli delektować się kawą na świeżym powietrzu, więc wystawiasz kilka stolików przed witryną. Jest to świetny pomysł, choć nie wszyscy życzą sobie, aby przechodnie „zaglądali im do talerza”. Oddzielenie się multiboardem to najlepsze rozwiązanie. Po pierwsze – klienci zyskają prywatność, a po drugie pełni funkcję wiatrochronu, a po trzecie masz szansę wykazać się inwencją twórczą i zachęcić innych do spędzenia czasu w Twojej restauracji. Czy masz w pobliżu Twojego lokalu drzewo lub latarnię? Wykorzystaj to i utwórz trójkąt wokół nich. Będzie wyglądać to efektownie, a co najważniejsze spełni swoją rolę, czyli stanie się zaproszeniem dla potencjalnych klientów.

Wykonanie i design

Pisanie po gładkiej, matowej i łatwej w czyszczeniu tablicy to sama przyjemność! Pojedyncze tablice sprzedawane są pojedynczo, ale dzięki mocowaniu po bokach można łączyć ją z kolejnymi elementami. Rama wykonana jest z trwałego polipropylenu, więc cały multiboard odporny jest na wszystkie warunki atmosferyczne. Produkt występuje w trzech kolorach (powierzchnia tablicy jest czarna, natomiast różnią się barwy ramy): czarnym, srebrnym i białym. Połączenie różnych odcieni w celu stworzenia mini-ściany wygląda naprawdę ciekawie.

UWAGA! Nóżki należy kupić osobno. Dzięki nim produkt będzie jeszcze bardziej stabilny.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 114,5x60x11,7 cm
  • waga 3,3 kg
  •  kolor ramy: srebrny
SBM-SS-115
100 Przedmioty