Okładki na menu

Okładki na menu, karty dań dla restauracji – oprawa menu

Okładki na menu marki Securit przeznaczone są do wszystkich lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, bary czy kawiarnie. Doskonale spełnią swoją rolę również w hotelach. Produkty dzielą się na kilka kolekcji, w których każda ma swój niepowtarzalny i oryginalny styl. Dzięki urozmaiconym wzorom każdy znajdzie coś dla siebie, nasze produkty nadadzą się zarówno do wykwintnej restauracji, jak i prostej, stylowej kawiarni czy baru. Każda kolekcja ma w sobie coś innego i niepowtarzalnego, co ją charakteryzuje. W niektórych modelach dominuje prostota i klasyczny styl, w niektórych nowoczesność. Do kolekcji, w których występują metalowe blaszki na przedniej stronie kart menu, dodawane są dodatkowe, na własny grawer, umożliwia personalizację karty.

Jaką okładkę na menu wybrać

Okładki na menu wykonane są głównie ze skóry oraz poliuretanu. Cechuje je wysoka wytrzymałość oraz odporność na ścieranie. Są w pełni wodoodporne, zabezpieczają karty dań przed zalaniem czy uszkodzeniem. Dostępne kilku formatach i wielu kolorach. Na przodach kart głównie znajduje się napis „Menu”’, natomiast niektóre modele posiadają ciekawe zamienniki napisu w postaci rysunku sztućców czy butelki i kieliszka z winem. Daje to możliwość wykorzystania karty nie tylko jako typowe menu, ale na przykład także jako karta win dodana do standardowego jadłospisu.

Karta menu do restauracji

Karty menu zaprojektowane są w różnych stylach i kształtach. Są one dostosowane do potrzeb każdego klienta. W ofercie znajdziesz kolekcje klasyczne, stonowane, kolorowe oraz te bardziej nowoczesne, dzięki czemu nasze oprawy zdadzą egzamin dosłownie wszędzie. Do bardziej klasycznych lokali polecamy kolekcję Basic lub Skórzaną, w których dominuje minimalizm i prosty styl. Posiadają one dodatki, które służą nie tylko jako ozdoba, ale także wzmocnienie całości produktu. Jeżeli zdecydujesz się na coś bardziej odważnego i nowoczesnego polecamy kolekcję Trendy lub Basic, które zostały zaprojektowane w nietradycyjnym stylu. Posiadają ciekawą strukturę, miło się je trzyma w dłoni. Z przodu posiadają blaszki z grafiką, nadającym stylu. Warto zapoznać się z każdą kolekcją i wybrać tą najbardziej pasującą do Ciebie.