polecane produkty

Przeznaczenie

W 100% wodoodporna oprawa na menu w eleganckiej oprawie wykonanej z poliuretanu to produkt marki Securit, który znajdzie zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Klasyczna oprawa imitująca drewno sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach oraz w barach. Dzięki drewnianemu wyglądowi, produkt wkomponuje się w dosłownie każdy styl. Szykowna restauracja bądź industrialny bar – w każdym z tych miejsc menu będzie świetnie wyglądać. Format produktu jest wygodny, jeśli chodzi o oprawy na menu, gdyż propozycje dań przedstawione są w sposób jasny i przejrzysty.

Wykonanie

Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego, a dokładniej poliuretanu. Ma standardowy kształt, dlatego przyjemnie trzyma się go w ręce. Z punktu widzenia pracowników restauracji ważne jest to, iż oprawa jest odporna na ścieranie oraz różne temperatury. Te elementy powodują, że produkt posłuży Ci przez długie lata i nie musisz martwić się, że szybko się zużyje. Ponadto menu jest wodoodporne i ma wysoką wytrzymałość na ciśnienie wody. To powoduje, że jest łatwy do utrzymania w czystości.

Design

Prosty, elegancki i jednocześnie nowoczesny design to elementy, które cechują oprawę marki Securit. Całość jest mocna i bardzo stabilna.  U dołu oprawy znajduje się złoty napis „menu”,.. Wewnątrz oprawy znajduje się elastyczny sznurek, którego zadaniem jest trzymanie wkładek.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 34,4x25x0,7 cm
  • waga: 0,4 kg
  • kolor: brązowy
  • materiał: pu-materiał
MC-DRA4-WOOD
100 Przedmioty