Markery kredowe

Znakomitej jakości markery kredowe marki Securit są fantastycznym zamiennikiem tradycyjnej kredy. Ich niepyląca formuła jest dużą zaletą zwłaszcza dla alergików. Są wygodne i proste w użytkowaniu dodatkowo nie brudzą rąk. Wystarczy potrząsnąć marker a następnie przycisnąć stalówkę, napisać coś lub namalować i poczekać chwilę do wyschnięcia. Wszystkie egzemplarze są nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia dzieci i dorosłych. Markery są dostępne w aż jedenastu różnych kolorach i trzech rozmiarach. Z okrągłą (1-2), rzeźbioną (2-6) lub blokową końcówką (97-15) mm. Zastosowanie markerów jest niezwykle szerokie. Poza tablicami kredowymi sprawdzą się również na powierzchniach szklanych, plastikowych, metalowych i ceramicznych. Markery pokolorują Twoje wnętrza i dodadzą im niezwykłego uroku.  

Markery do zabawy z dzieckiem

Markerami marki Securit możesz ozdabiać tablice kredowe dostępne w ofercie tego samego producenta. Dostępna jest pełna gama tablic w różnych rozmiarach (tablice ścienne oraz mniejsze tablice stojące). Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach tablice będą  idealną dekoracją do pokoju dziecięcego. Duży wybór pozwoli wybrać coś odpowiedniego dla chłopców i dziewczynek. Do wyboru są tablice w rozmaitych kształtach, np. tablica w kształcie dinozaura, samochodu, jednorożca, kota. Przy odrobinie fantazji można stworzyć dowolne wzory lub napisy. Połącz naukę z zabawą i twórz z dzieckiem małe dzieła sztuki.  Dowolnie i w każdym momencie można zmieniać informacje lub dekoracje umieszczone na tablicy. Wystarczy, że przetrzesz ją wilgotną gąbką lub ściereczką i marker zniknie. 

Pisaki kredowe w domu

Używaj markerów żeby zapisywać listę zakupów, przypomnienie o ważnym wydarzeniu lub wizycie lekarskiej. Dobrym pomysłem będzie napisanie bliskiej osobie miłego słowa zwłaszcza, gdy zrobisz to kolorowym markerem. Jeśli jesteś fanem gotowania lub robienia przetworów z powodzeniem możesz użyć kredowych flamastrów do opisania słoików, pojemników z przyprawami lub ziołami. Jeśli chcesz żeby Twoje wnętrze miało jedyny i niepowtarzalny klimat daj się ponieść wyobraźni i stwórz  własne dekoracje. Daj wyraz swoim emocjom i stwórz prawdziwe dzieło sztuki. 

Zastosowanie markerów kredowych

Markery świetnie sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych, barach, salonach fryzjerskich, siłowniach szkołach lub biurach. Jeśli będziesz musiał zmienić cenę albo pozycję w menu wystarczy przetrzeć tablicę wilgotną ściereczką i umieścić nowe informacje. Markery są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz kogoś o czymś powiadomić. Umieszczaj na niej ważne komunikatu dla klientów, np. ceny usług, informacje o promocjach. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.