Markery kredowe - jakie mają zastosowanie w codziennym życiu?

Jeżeli do tej pory uważaliście, że nie potrzebujecie markera kredowego, nasz wpis z pewnością pomoże wam zmienić zdanie. Rozumiemy to doskonale, dopóki nie posiadaliśmy tych cudownych pisaków kredowych, mieliśmy podobne zdanie w tej kwestii. Na podstawie własnych doświadczeń najlepiej jak umiem, spróbuję was przekonać do tego produktu.

Dawno temu kupiłam marker...

Pierwszy marker kredowy zakupiłam kilka lat temu na jednej z popularnych  platform niedrogich produktów. Był bardzo tani, czekałam na niego dwa miesiące, jednak mój zachwyt był krótkotrwały. Pisaka użyłam do opisania słoiczków z przyprawami. Trwałość produktu nikła. Na kilka razy.

Pierwszy marker kredowy marki Securit trafił w moje ręce rok temu. Z jego pomocą ozdobiłam okna na Święta Bożego Narodzenia. Pisak spisał się na medal. Nie musiałam używać śniegu w sprayu ani gotowych naklejek na szyby. Wszyscy wypytywali, jak to zrobiliśmy. Wyszło naprawdę nieźle, zabawa była przednia. Nie sposób pominąć udziału, zaangażowania dzieci w tej operacji. Nic tak nie łączy, jak wspólna zabawa, szczególnie w tym przedświątecznym okresie.

Przyznaje szczerze, że po świętach zapomnieliśmy o pisaku. Nie trwało to długo. Pisak znalazły dzieci i zaczęły go używać do zapisywania wyników z domowych rozgrywek na dziecięcej tablicy kredowej. Bardzo im się to spodobało. Pisaki kredowe są łatwe w użyciu, nie pylą, co oznacza, że  biała smuga nie pozostaje na naszym ubraniu oraz na podłodze. Dzieci używające kredy automatycznie wycierają rączki w ubranie, w tym przypadku rączki są czyste. Dodatkowo wszystko można z łatwością zmazać z użyciem specjalnego płynu lub wody.

Od tego czasu pisak był stale w użyciu. Rzecz, której wcześniej nie mieliśmy, stała się niezastąpiona. Czym zapisać dziecku wiadomość na lustrze? Info o obiedzie w piekarniku? Jak najlepiej opisać słoiki z przetworami? Nazwy nalewek na butelkach? Czym zająć dzieci, kiedy im się nudzi? Daj im kubki, które mogą dowolnie pokolorować, opisać. Wszystko się po zabawie umyje, a Wy możecie zostać najlepszą ciocią czy wujkiem. Kreatywność bez granic.

Wtedy nadszedł czas na klasyczna tablicę kredową

Po dłuższym czasie przyniosłam do domu klasyczną tablicę kredową w ramie oraz zwierzątko z tablicy kredowej i kolorowe markery kredowe. Mój syn, który nie jest już maluszkiem, bawi się tym doskonale. Razem wymyślamy nowe rzeczy, nasze prace już nie są biało-czarne, ale pełne intensywnych kolorów. Tu jakość wygrywa zdecydowanie. Kolorowe teksty, obrazy wyglądają bardzo dobrze. Z wykorzystaniem pisaków kredowych zmieniamy nasze wnętrze bezustannie.

Pamiętajcie, że nasze oryginalne pisaki kredowe marki Securit możecie z powodzeniem używać na tablicach kredowych, szkle, lustrach, plastiku, metalu oraz ceramice.

Wszystkie pisaki kredowe dostępne są w sklepie blackdecor.pl. Możecie je kupować pojedynczo lub w zestawach. Wybierzcie klasyczne kolory lub pastele bądź eleganckie odcienie złota i srebra. Pisaki występują w trzech grubościach, sami zdecydujcie, co będzie dla was odpowiednie. Bawcie się z Blackdecor.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.