Testujemy zwierzątka 3D

Zwierzątka 3D w formie tablic kredowych to propozycja dla każdego niezależnie od wieku. Zwierzątka składają się z kilku elementów płaskich.  Złożenie ich jest dziecinnie proste na wzór dużej zabawki, z jajka niespodzianki, z którą poradzi sobie nawet małe dziecko. Zwierzątka zapakowane są w firmowy kartonik, jest to świetny pomysł na prezent. W zestawie znajduje się dodatkowo biały pisak kredowy. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy kompletny produkt.

Tabliczki kredowe 3D

W ofercie sklepu blackdecor.pl dostępne są zwierzęta w formie tablic kredowych 3D, takie jak tukan, wiewiórka, wieloryb, renifer oraz jeleń. Z doświadczenia wiemy, że wybór wbrew pozorom jest trudny, bo wszystkie są ciekawe. Pytacie nas, dla kogo takie zwierzątko? Nie ma limitu wieku. Do testów wzięliśmy wieloryba dla 9- letniego chłopca, który już niekoniecznie bawi się zabawkami, a malowanie nie należy do jego ulubionych czynności. Produkt przerósł nasze oczekiwania, radość była ogromna. Jako rodzice wiecie, że w dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko. Trudno jest nam wybrać coś, co ich zaskoczy albo odciągnie uwagę od gier komputerowych. Zabawa z kolorowaniem wieloryba trwała kilka godzin, należało dopracować każdy element. Przerobiliśmy już kilka wersji kolorystycznych zwierzaka. Nasz wieloryb jest teraz ozdobą w pokoju i formą przypominajki. Zapisujemy  na nim ważne rzeczy, o których nie chcemy zapomnieć.

Kreatywna zabawka

Miejmy na uwadze, iż wybierając dla dzieci mądre zabawki, uczymy ich kreatywności, młodsze szkraby dodatkowo ćwiczą rękę, co jest bardzo istotne na pewnym etapie rozwoju. Produkt nie jest jednorazową zabawką. Jeżeli będziemy o niego dbać, posłuży nam dobre kilka lat. Zwierzątko jest dobrym pomysłem dla trzylatka, siedmiolatka, nastolatka oraz dorosłej osoby. Każdy wykorzysta go na swój sposób. I to jest największy atut tego produktu. Tablica kredowa w pokoju jest źródłem niekończącej się zabawy.

Tablica kredowa dla każdego

Nasze zwierzęta w formie tablicy kredowej to także mały, gustowny dodatek do mieszkania. Czarny kolor wkomponuje się dobrze w każdy rodzaj wnętrza domowego oraz firmowego. Co najważniejsze z wykorzystaniem markerów kredowych nigdy nam się nie znudzi. Możemy go kolorować, wpisywać ważne informacje bądź pozytywne myśli, które będą nas napędzać do działań każdego nowego dnia.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.