Potykacze drewniane z tablicą kredową

Zastosowanie potykaczy kredowych

Lakierowane potykacze w drewnianej ramie dostępne są w różnorodnej kolorystyce, a każdy z nich wykończony jest metalowymi okuciami ze stali nierdzewnej. Produkt służy jako powierzchnia do przekazywania różnych komunikatów. Tablice stojące wykorzystywane są nie tylko przez lokale gastronomiczne w celu zapisania np. dania dnia, ale chętnie używają go właściciele salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA, a nawet gabinetów medycyny estetycznej.

Produkt może stać na zewnątrz, gdyż jest odporny na wszystkie warunki pogodowe, i zarysowania. Ponadto potykacze są stabilne i niewywracalne, dzięki czemu bez problemu umieścisz je w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz aż dwie powierzchnie reklamowe, które z pewnością zwiększą widoczność Twojego biznesu wśród potencjalnych klientów. Idealnie gładka powierzchnia tablicy posłuży do tworzenia treści, które będą zaproszeniem do Twojego lokalu.

Potykacze można również wykorzystać na imprezach typu wesele, urodziny, wieczór panieński lub kawalerski. Spersonalizuj treść i napisz „Wesele Anny i Łukasza” albo „Wieczór panieński Agaty” i narysuj coś związanego z jej pasją. Wzbudzisz emocje i wywołasz wzruszenie. Aby napis był perfekcyjny użyj gotowych szablonów, które ułatwią Ci wykonanie perfekcyjnie różnych liter.

Design i wykonanie potykaczy reklamowych

Klasyczny, a jednocześnie nowoczesny potykacz posiada solidną konstrukcję, jest dobrze wyważony. Produkt jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w każdy wystrój. Bardzo dobrze wygląda na przyjęciu wśród innych ozdób, np. świec w wazonach, zawieszonych lampkach. Aby podkreślić klimat imprezy zapisz „Państwo Młodzi życzą miej zabawy”, a na potykaczu połóż lampki na baterie , które podświetlą treść. Ich nieregularne ułożenie nada całości charakteru w stylu boho. Stwórz nastrój, aby goście czuli się swobodnie i wyjątkowo. Potykacze dostępne są w lakierowanych ramach wykonanych z drewna kauczukowego, sosnowego i iglastego.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność i efektywną reklamę Twojego biznesu.