polecane produkty

Zastosowanie

Potykacz w lakierowanej ramie z drewna sosnowego wykończony metalowymi okuciami ze stali nierdzewnej. Produkt służy do przekazywania różnych komunikatów. Potykacze są wykorzystywane nie tylko przez lokale gastronomiczne w celu zapisania np. dania dnia, ale chętnie używają go właściciele salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA, a nawet gabinetów medycyny estetycznej. Produkt może stać na zewnątrz, gdyż jest odporny na wszystkie warunki pogodowe i zarysowania. Idealnie gładka powierzchnia tablicy posłuży do tworzenia treści, które będą zaproszeniem do Twojego lokalu.

Gdzie jeszcze?

Potykacze można wykorzystać na imprezach typu wesele, urodziny, wieczór panieński lub kawalerski. Spersonalizuj treść i napisz „wesele Anny i Łukasza” albo „wieczór panieński Agaty” i narysuj coś związanego z pasją tej osoby/tych osób. Wzbudzisz emocje i wywołasz wzruszenie. Aby napis był perfekcyjny użyj gotowych szablonów, które ułatwią Ci precyzyjne zapisanie różnych liter.

Design i wykonanie 

Klasyczny, a jednocześnie nowoczesny potykacz posiada solidną konstrukcję, jest dobrze wyważony, więc nie powinien się przewracać. Produkt jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w każdy wystrój. Bardzo dobrze wygląda na przyjęciu wśród innych ozdób, np. świec w wazonach czy zawieszonych wokół niego lampkach. Aby podkreślić klimat imprezy zapisz „Państwo Młodzi życzą miej zabawy”, a na potykaczu połóż lampki na baterie, które podświetlą treść. Ich nieregularne ułożenie nada całości charakteru. Stwórz nastrój, aby goście czuli się swobodnie i wyjątkowo. 

Parametry techniczne:

  • rozmiary: 125x69x56,5 cm
  • kolor: czarny
  • waga: 8,3 kg
SBSW-M-120
100 Przedmioty