polecane produkty

Zastosowanie

Lakierowany potykacz w cienkiej, lakierowanej ramie z miękkiego drewna w  naturalnym stylu wykończony metalowymi okuciami ze stali nierdzewnej. Produkt służy do przekazywania różnych komunikatów. Potykacze są wykorzystywane nie tylko przez lokale gastronomiczne w celu zapisania np. dania dnia, ale chętnie używają go właściciele salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA, a nawet gabinetów medycyny estetycznej. Produkt może stać na zewnątrz, gdyż jest odporny na wszystkie warunki pogodowe, i zarysowania. Idealnie gładka powierzchnia tablicy posłuży do tworzenia treści, które będą zaproszeniem do Twojego lokalu.

Wykorzystanie

Potykacze można wykorzystać na imprezach typu wesele, urodziny, wieczór panieński lub kawalerski. Spersonalizuj treść i napisz „wesele Anny i Łukasza” albo „wieczór panieński Agaty” i narysuj coś związanego z jej pasją. Wzbudzisz emocje i wywołasz wzruszenie. Aby napis był perfekcyjny użyj gotowych szablonów, które ułatwią Ci wykonanie perfekcyjnie rónych liter.

Design i wykonanie

Klasyczny, a jednocześnie nowoczesny potykacz posiada solidną konstrukcję, jest dobrze wyważony, więc nie powinien się przewracać. Produkt jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w każdy wystrój. Bardzo dobrze wygląda na przyjęciu wśród innych ozdób, np. świec w wazonach, zawieszonych lampkach. Aby podkreślić klimat imprezy zapisz „Państwo Młodzi życzą miej zabawy”, a na potykaczu połóż lampki na baterie , które podświetlą treść. Ich nieregularne ułożenie nada całości charakteru. Stwórz nastrój, aby goście czuli się swobodnie i wyjątkowo.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 85x5,5x48 cm
  • waga: 7,1 kg
SBD-DB-85
100 Przedmioty