polecane produkty

Przeznaczenie

Dwustronne etykiety kredowe z nóżką to uniwersalne produkty, które mogą mieć wiele zastosowań. Przede wszystkim przydadzą się do opisu nazw roślin. Dzięki nim nie tylko odróżnisz miętę od bazylii, ale ozdobisz swoje wnętrze. Podpisz zioła w kuchni, kwiaty w doniczkach, rośliny balkonowe i warzywa w Twoim ogródku. Twoi domownicy w ten sposób szybko przyswoją wiedzę na temat roślin. Etykiety posłużą Ci jako element edukacyjny. Ucz się ze swoją pociechą języków obcych. Wymyślaj różne zabawy, aby ułatwić jej naukę. Potraktuj te produkty jako fiszki – z jednej strony zapisz słówko w języku obcym, a z drugiej po polsku lub stwórz rysunek. Nauka słówek nie musi być nudna! Możesz uczyć się w ten sposób dat, różnych definicji itp.

Design i wykonanie

Kredowe produkty w kolorze czarnym wyglądają nowocześnie i pasują do każdego wnętrza. Treści mogą mieć róże kolory, w naszej ofercie znajdziesz wiele barw oraz grubości końcówki piszącej. Zwężana nóżka ułatwia wbicie etykiety w ziemię. Produkty są odporne na wszystkie warunki pogodowe. Wilgoć im nie straszna, dlatego bez obaw mogą być usytuowane w doniczce z namoczoną ziemią. Największą cechą tego produktu jest to, iż etykiety są wielorazowego użytku. Tworzywo, z którego wykonano małe tabliczki kredowe jest wytrzymałe i posłuży Ci przez długie lata. Aby zmienić treść wystarczy przetrzeć gadką powierzchnię wilgotną ściereczką.

W gastronomii

Materiał etykiet jest bezpieczny dla zdrowia, więc można umieścić go w jedzeniu. Już od pewnego czasu modne są candy bary, czyli stoły z różnymi słodkościami. Mini-tabliczki będą świetną wizytówką tych słodyczy. Użyj kolorowych markerów, aby całość była spójna.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 18x8,1x0,1 cm
  • kształt: owal
  • w zestawie 5 etykiet

TAG-BUBBLE-5
6 Przedmioty