polecane produkty

Tablica korkowa

Zjawiskowa tablica korkowa to propozycja marki SECURIT. Z pewnością zwróci uwagę odwiedzających Cię gości. Przypnij na niej kartkę z przypomnieniem zadania do wykonania, listą zakupów lub informacją dla pozostałych domowników. Umieść krótką informację dla bliskich i wywołaj uśmiech na ich twarzy. Tablica tego typu  to świetne miejsce do umieszczenia rzeczy często używanych, np. kluczy. Dzięki temu, że będą pod ręką nie będziesz musiał ich szukać przed wyjściem z domu. Najlepszej jakości materiał, z jakiej tablica została wykonana gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez zastrzeżeń. Do zawieszenia przedmiotów używaj pinezek lub szpilek. Poza karteczkami możesz umieszczać delikatne, lekkie przedmioty. Zawieszona i wyeksponowana na tablicy biżuteria będzie cieszyć oko za każdym razem, gdy na nią spojrzysz. W zestawie dodatkowo otrzymasz 6 pinezek oraz 4 taśmy montażowe.

Gdzie zamontować?

Z tablicy korkowej w takim kształcie z pewnością ucieszą się najmłodsi. Sowa budzi dobre skojarzenia. Przywodzi na myśli ciepłe miłe stworzenie. Być może niektórym skojarzy się z postacią z bajki, mądrą i rozsądną Sową z opowieści o przychodach Kubusia Puchatka. Doskonale, zatem sprawdzi się w pokojach małych dzieci. Będzie też doskonałym wyborem dla nieco starszego dziecka i nastolatka. Jest praktycznym dodatkiem, który łączy w sobie kilka funkcji. Umieść na niej plan lekcji lub aktualny materiał do nauk. Jej wielofunkcyjność czyni ją niezwykle praktyczną i pomocną. Jej nietuzinkowy kształt sprawia, że dodaje uroku każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje. Tablica będzie dobrze wyglądać w różnych pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach.

Ozdoba

Jeśli chcesz się wyróżniać nie kupuj tego, co wszyscy! Tablica korkowa również może być świetną ozdobą Twojego domu. Nie spotkasz jej u każdego, a wielu z pewnością będzie Ci zazdrościć. Zamontuj ją w wybranym przez Ciebie miejscu i ciesz jej urokiem! Gdy będziesz miał ochotę będziesz mógł ją dodatkowo ozdobić przywieszając ulubione dodatki, które jeszcze bardziej ocieplą Twoje wnętrze.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 40,7x30x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe
CB-OWL
97 Przedmioty