polecane produkty

Tablica korkowa Wieloryb

Tablica korkowa marki SECURIT z pewnością zwróci Twoją uwagę. Przez jej oryginalny kształt nie sposób przejść obok niej obojętnie. Przykuje uwagę odwiedzającej Cię rodziny i znajomych. Jeśli jesteś miłośnikiem morskich klimatów i w takim właśnie stylu urządzony jest Twój dom. Tablica w kształcie wieloryba, jak nic innego, będzie tam pasować idealnie. Doskonałe dopełni wnętrze pełne bieli i błękitu. Produkt przywieszony na ścianie obok dekoracyjnego statku będzie tworzyć spójną całość.  Tablica została precyzyjnie wykonana z najlepszych materiałów. Na pierwszy rzut oka nie każdy zorientuje się, że ozdoba, którą masz na ścianie to po prostu tablica korkowa. Będzie doskonałym prezentem dla kogoś, kto ceni sobie praktyczne prezenty dopiero urządza swoje gniazdko. 

Gdzie powiesić?

Umieść tablicę w miejscu, w którym aktualnie jest Ci najbardziej potrzebna. Może być to salon, kuchnia, przedpokój, pokój dziecka lub sypialni. Umieszczaj aktualnie najważniejsze zapiski, jakie tylko chcesz i jakie aktualnie są Ci potrzebne. Być może Twoje dziecko jest miłośnikiem morskich zwierząt, mórz i oceanów. Tablica korkowa w kształcie wieloryba zawieszona w jego pokoju z pewnością sprawi mu radość, a dodatkowo pomoże w uporządkowaniu codziennych obowiązków. Na tablicy można zawiesić plan lekcji albo listę rozpiskę zajęć pozalekcyjnych. 

Ozdoba

Tablica korkowa w tak niezwykłym kształcie z całą pewnością udekoruje każde wnętrze. Twój dom na pewno nie będzie już nudny. Tablica w tradycyjnym kształcie, prostokątna lub kwadratowa, spełniłaby zapewne te same funkcje, jeśli chodzi o praktyczne aspekty jej użytkowania. Z całą pewnością, nie stanowiłaby tak ciekawej dekoracji. Jeśli jednak nie jesteś fanem morskich klimatów, mórz, oceanów ani zwierząt zamieszkujących te tereny to po zakupie tablicy marki Securit z pewnością zmienisz zdanie, a wieloryb zostanie Twoim ulubionym zwierzakiem!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 27,9x49,3x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe
CB-WHALE
100 Przedmioty