Prezentownik Mikołajkowy - Black Decor

Co roku mierzymy się z problemem wyboru prezentów dla naszych najbliższych. Trafić w czyjś gust, oczekiwania nie jest łatwo. BlackDecor wychodzi wam naprzeciw, zaproponujemy oryginalne, funkcjonalne podarunki. Z nami wybór prezentów świątecznych to sama przyjemność a satysfakcja obdarowanych gwarantowana.

Dla wielu mam wybór prezentu dla dziecka jest problematyczny. Dlaczego? Większość dzieci ma dosłownie wszystko, ciężko więc zaskoczyć naszych milusińskich. U nas znajdziecie pomysły na kreatywny prezent.

Dla małego dziecka

Pomysł na prezent dla dziecka powyżej roku – tablica kredowa w rolce – lub – tablica kredowa puzzle – sześć dużych puzzli, które przyczepiamy na ścianie. Ich powierzchnia umożliwi maluszkowi malunki bez końca. Do tego warto dobrać markery kredowe. Dla najmłodszych sprawdzają się też małe tablice kredowe w ramie, możemy je nie tylko powiesić. ale wykorzystać podczas jazdy samochodem. Sprawdzony patent dla ciężkich przypadków małych podróżników:)

Dla przedszkolaka

Prezent dla przedszkolaka – tutaj możemy wybrać tablice kredowe kształty takie jak: tablica kaktustablica autko czy tablica balonik. Taka tablica to nie tylko lekcja kreatywnej zabawy dla dziecka, ale także ładna ozdoba pokoju. Bardzo dobrze prezentują się na ścianie zestawienia różnych tablic kredowych. Wygląda to świetnie i zwiększa powierzchnię do malowania.

Dzieci ucieszą także tablice kredowe 3D sprzedawane w zestawie z pisakiem kredowym. Zwierzątka  składają się z kilku części składowych, należy je złożyć i dowolnie pomalować. Polecamy wieloryba, słonia, wiewiórkę oraz typowo świąteczne formy takie jak choinka czy mikołaj. Nawet jeżeli w danym momencie jest to forma zabawki, z czasem zwierzątko możemy wykorzystać jako „przypominajkę” do zapisywania ważnych informacji.

Dla dziecka w wieku szkolnym

Prezent dla dziecka w wieku szkolnym to już poważna sprawa. Dzieciaki mają już swoje zainteresowania, których elementy pojawiają się także jako forma ekspozycji w pokoju dziecięcym. Doskonale sprawdzają się tu tablice korkowe w różnych formach. Tablica z korka memowieloryb lub sowa. Jeżeli obdarowany lubi malować polecamy tablice kredowe w ramie. Możemy dobrać tablicę do rodzaju wnętrza, mamy do wyboru klasyczne czarne tablice kredowe, nowoczesne białe tablice kredowe oraz niezwykle oryginalne przeźroczyste tablice w ramie.

Dla dziewczynki

Idealny prezent dla dziewczynki? Tablica kredowa jednorożec w białym lub czarnym kolorze. Dzieci uwielbiają ten produkt. Jeżeli coś może być bardziej wow to tylko naklejane tabliczki 3D na ścianę. Wyobraźcie sobie kredowe motylki, kwiatki lub ptaszki, które codziennie mogą inaczej wyglądać z użyciem kredowych markerów. To absolutny hit naszego sklepu. Mała rzecz, która zmienia w kilka minut wnętrze i zapewnia wiele radości.

Chłopcy to inna bajka, na prezent dla chłopca wybierzcie klasyczną tablicę lub zegar w formie tablicy kredowej. Pamiętajcie, że na tablicy możecie spisywać obowiązki dziecka lub zajęcia lekcyjne. Fajna opcja na wielorazowy plan zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. Bardzo atrakcyjne są także zestawy wielokątów w formie tablic kredowych oraz korkowych. Połączenie dwóch faktur nadaje ścianie nowoczesny wygląd, na jednych tablicach można pisać, na innych zawieszać różne rzeczy.

Dla nastolatka?

Prezent dla nastolatka, zaskocz go. Wybierz tablicę z literkami. Tablica z zestawem literek, na której możemy zamieszczać różne teksty typu motto czy też imię obdarowanego. Produkt na czasie, nie będzie obciachu.

Ciekawy pomysł na prezent to także tabliczki stołowe w formie tablicy kredowej, mamy do wyboru tabliczki na drewnianej podstawie lub aluminiowej. Tabliczka kredowa z napisem memo lub love wygląda przeuroczo. Taki prezent dla nastolatki to piękna ozdoba na biurko. Jeżeli dziecko lubi minimalistyczny styl, sprawdzi się tu mini sztaluga kredowa  bądź mini potykacz kredowy.

Wybierając jedną z tablic kredowych, warto dokupić markery kredowe marki Securit. Oryginalne pisaki dostępne są pojedynczo lub w zestawach. Dodatkowo możemy wybrać pisaki w różnych grubościach. Markery są wyjątkowo trwałe, z łatwością można je zmazać. Pisaki możemy używać nie tylko do tablic kredowych, ale także do szkła, metalu, lustra ceramiki czy plastiku.

BlackDecor to propozycja funkcjonalnych produktów do każdego wnętrza. W naszym sklepie  znajdziesz coś dla siebie i na prezent dla kogoś, bez względu na wiek.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.