polecane produkty

Nietuzinkowa ozdoba wnętrz

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę Twoich gości. Możesz zapisywać na niej informacje ważne dla całej Twojej rodziny, np. daty wizyt lekarskich, spotkań rodzinnych, lub zebrań szkolnych. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla kogoś kto jest dla Ciebie ważny. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 

Gdzie powiesić?

Jednorożec będzie idealną dekoracją pokoju małej dziewczynki. Przy pomocy markerów dostępnych w naszej ofercie będzie mogła pokolorować na wiele dowolnych kolorów.  Poza tym doskonale sprawdzi się też w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 43,8x29x0,3cm
  • w zestawie: pisak kredowy
FB-UNICORN
100 Przedmioty