polecane produkty

Lokale gastronomiczne

Taca to jedna z wielu niezbędnych rzeczy w restauracjach, kawiarniach, czy innych lokalach gastronomicznych. Podajemy na nich posiłki, kawę, drinki itp. Klienci zwracają uwagę na to, jak danie jest podane, dlatego na rynku mamy ogromny wybór tac. Jednak takie z dnem tablicowym to nowość na rynku i absolutnie wyróżniają się na tle innych.

Taką tacę z daniem można zostawić klientom na stoliku i podpisać talerze, np. „risotto”, „lasagne”. Z pewnością zadziwisz swoich gości! Idź o krok dalej i na tacy umieść pisak kredowy, aby klienci mogli wykazać się inwencją twórczą.

Hotele

W hotelach również nie może zabraknąć tac. Mowa tu nie tylko o restauracjach, które są częścią obiektu. Goście często zamawiają posiłki do pokoju. I tutaj masz pole do popisu! Podaj śniadanie i napisz „Dzień dobry. Miłego dnia!”. Na pewno na twarzy klienta pojawi się szeroki uśmiech. Możesz napisać „Smakowało?”, a goście z chęcią umieszczą odpowiedź.

W domu

Czy można rozpocząć dzień lepiej od poranka z kawą i śniadaniem podanymi do łóżka przez ukochaną osobę? Być może nie. Rozpocznij dzień z ukochaną osobą w ten sposób. Gładka powierzchnia tablicowa jest odporna na zarysowania, promieniowanie UV oraz łatwo utrzymać ją w czystości.

Możesz postawić ją na stole i potraktować jako podkładkę pod ozdoby np. świece, wazoniki z wiatami, miseczki. Produkt został podzielony na 3 części o różnych wielkościach.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 60x40x4 cm
  • waga: 2,5 kg

 

RST-DB-60
100 Przedmioty