polecane produkty

Ozdoby świąteczne

Unikalna ozdoba świąteczna w formie kredowej tabliczki stołowej. Produkt marki Securit, twórcy markerów kredowych. Dwustronna tabliczka sprzedawana jest w zestawie z trzema flamastrami kredowymi, w białym, zielonym oraz czerwonym kolorze. Dostajemy kompletny produkt do dekoracji i zabawy. Super pomysł na prezent, mikołajki itp. W ramach kolekcji świątecznej dostępna jest tablica 3D mikołaj oraz renifer. Choinkę możemy dowolnie kolorować, wypisać pozdrowienia dla bliskich, motto, co tylko chcemy. To świetna zabawa niezależnie od wieku. Nasze produkty łączą pokolenia i zapewniają radość, sprawdziliśmy to osobiście.

Gdzie jeszcze?

Kredowa Choinka sprawdzi się także w lokalach firmowych. Począwszy od biur po punkty usługowe typu fryzjer, kosmetyczka czy biuro podróży. Stołowa tabliczka kredowa przyciąga uwagę klientów, możemy na niej napisać promocje, hasła reklamowe, życzenia świąteczne. Pełna dowolność. Z użyciem flamastrów stworzymy  w krótkim czasie wyszukaną ozdobę świąteczną. Tablice kredowe w każdej formie to sposób na przyciągnięcie klienta, zwrócenie uwagi. Biorąc pod uwagę, iż produkt jest wielokrotnego użytku i niedrogi to strzał w dziesiątkę.

Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Świąteczne tabliczki kredowe sprawdzą się w domowym zaciszu, możemy je postawić w dowolnym pomieszczeniu. Nic nie stoi na przeszkodzenia aby mieć wszystkie trzy, wygląda to super. Dzieci mają dużo radości ze składania choinki, która jest złożona z kilku elementów. Z pomocą flamastrów mogą tworzyć prawdziwe działa sztuki, nawet jeżeli coś nie wyjdzie, wystarczy przetrzeć i od nowa. Jeżeli potrzebujecie więcej kolorów flamastrów kredowych, znajdziecie je w sklepie. Pisaki dostępne są pojedynczo oraz w zestawach. Nie brakuje także gotowych szablonów. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 22x14x4cm
  • w zestawie 3 markery
  • waga: 0,04kg
T3D-TREE
100 Przedmioty