polecane produkty

Elegancka ozdoba każdego wnętrza

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągnie uwagę każdego. Możesz zapisywać na niej ważne informacje dla domowników, np. listę zakupów, datę wizyty lekarskiej, listę zadań do wykonania lub po prostu miłe słowo. Dzień od razu zrobi się lepszy, gdy rano przeczytasz „Miłego dnia” lub „Kocham Cię”. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swojej rodziny. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie jeszcze?

„Kredowy liść” będzie świetną dekoracją Twojej kuchni. Jest niezawodnym miejscem do zapisywania listy zakupów lub przepisów na ulubione danie. Powieszona na ścianie między zdjęciami lub obrazami doda wnętrzu dodatkowego uroku. Poza tym  sprawdzi się też w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 

Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 43,8x29,6x0,3cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy
FB-LEAF
100 Przedmioty