polecane produkty

Cel – przyciągnięcie uwagi

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok każdego kto odwiedzi Cię w Twoim domu. Możesz zapisywać na niej  również ważne dla Ciebie informacje, np. daty ważnych spotkań, wizyt lekarskich urodzin o których nie chcesz zapomnieć . Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz na tablicy miłe słowo dla każdego z domowników lub ulubiony motywacyjny cytat.

Oryginalna ozdoba każdego wnętrza

Tablica kredowa w kształcie misia to fantastyczna dekoracja dziecięcego pokoju. Możesz razem z nim tworzyć indywidualne rysunki własnego autorstwa. Możecie połączyć naukę pisania z zabawą. Tabliczka doskonale sprawdzi się też w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40,2x29,7x0,3cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

 

FB-BEAR
100 Przedmioty