polecane produkty

Oryginalna ozdoba wnętrz

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok każdego kto zagości w Twoim domu. Tak oryginalna dekoracja będzie świetną dekoracją właściwie każdego wnętrza. Możesz zapisywać na niej  ważne informacje, np. wiadomości, które masz do przekazania dla swoich bliskich, listę zakupów, przepis na ulubione danie, tak żeby nie musieć nigdy więcej już szukać go w książce kucharskiej. Zostaw ukochanej osobie miła wiadomość i spraw, że jej dzień od razu stanie się lepszy. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj też coś miłego dla odwiedzających Cię gości i przywieś tablicę w przedpokoju tak by miłe słowo witało ich po wejściu do Twojego domu. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.


Gdzie powiesić?

Tablica będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. W zależności od potrzeb umieść ją w kuchni, salonie lub łazience. Może masz w domu miłośnika morskich zwierząt. Tablica będzie świetnie ozdobie jego pokój. Z pomocą kolorowych markerów będzie mógł ją jak tylko będzie miał na to ochotę.  Umieść tabliczkę w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 26x49,7x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

 

FB-DOLPHIN
100 Przedmioty